Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

V webinar z cyklu „Szkoła otwarta dla wszystkich”

Zapraszamy do udziału w V webinarze z cyklu „Szkoła otwarta dla wszystkich”, który odbędzie się 25 kwietnia o godz. 16.30. Omówione zostaną kwestie bullyingu i cyberbullyingu oraz osób z niepełnosprawnością w szkole.

Fot. materiały prasowe

25 kwietnia 2024 r. od godz. 16.30 zapraszamy na dwa wykłady:

  • Terror w życiu i necie? O bullyingu i cyberbullyingu
  • Zobacz, też jestem tutaj! Osoby z niepełnosprawnością w szkole.

Organizatorami wydarzenia są: Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 w Krakowie. 

Zapisy na webinary dostępne są na stronie lektikon.pl.

Następne spotkanie odbędą się 24 maja 2024.


Webinary skierowane są do psychologów/żek, pedagogów/żek, dyrektorów/ek, nauczycieli/ek oraz innych specjalistów/ek pracujących w szkołach oraz samorządowych placówkach oświatowych na terenie miasta Krakowa. Dotyczą pracy z uczniami i uczennicami w zakresie rozpoznawania ich potrzeb psychofizycznych. Każdy webinar jest okazją do spotkania z Autorkami i Autorami podręcznika „Edukacja dla równości”.

Współorganizatorami webinaru są Wydział Edukacji we współpracy z Wydziałem  Polityki Społecznej i Zdrowia oraz Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli Instytut Nauki Lektikon. 

Cykl webinarów finansowany jest ze środków Urzędu Miasta Krakowa w ramach procesowego wspomagania szkół i przedszkoli, realizowanego przez samorządowe poradnie psychologiczno-pedagogiczne. 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Wiktor Hunek
Podmiot publikujący: Kraków dla Równości
Data publikacji: 2024-04-05
Data aktualizacji: 2024-04-19
Powrót

Zobacz także

Znajdź